0 (464) 214 13 35 - 36 - 37 (Pbx)      Fax: 0(464) 214 15 77
bilgi@sevimligrup.com
Client: Aygaz Otogaz
Skill: Geliştirilmiş formülüyle Aygaz Otogaz

aygaz-otogaz-la-ekstra-soguklarda-ekstra-4202319_3336_o

Tüketicilere her zaman yüksek kaliteli ürünler sunarak hayatlarını kolaylaştırmayı hedefleyen Aygaz, bu amaç doğrultusunda 2009 yılının Haziran ayında satışa sunduğu Aygaz Otogaz ile Türkiye’de bir ilke imza attı. Aygaz Otogaz, tüketiciler tarafından beğeniyle karşılanmasına rağmen, Aygaz AR-GE çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etti. Bir yıl süren yeni çalışmalar sonucunda geliştirilmiş formüllü Aygaz Otogaz piyasaya sunuldu. Geliştirilmiş formülüyle Aygaz Otogaz, mükemmel çekiş gücü ve ekstra performansın yanında daha az yakıtla daha fazla kilometre yapabilme avantajını sunmaya devam etmektedir. 2009 yılında Aygaz Euro LPG + olarak lansmanı yapılan ürünümüzün ismi 2012 Aralık itibariyle tüketici isteklerinin karşılanması amacıyla Aygaz Otogaz  revize edilmiştir.

Test edildi, onaylandı!

Aygaz Otogaz’ın yarattığı temizlik etkisi, performans artışı ve yakıt tüketimi düşüşü İTÜ OTAM (Otomotiv Teknoloji AR-GE Merkezi) gözetiminde tarafsız laboratuarlarda gerçekleştirilen testlerde de kanıtlandı. Testlerin de ispatladığı üzere Aygaz Otogaz kullanımı motor içerisinde, özellikle silindir, piston ve supap gibi parçalarda daha önceden oluşmuş olan kurumları temizliyor ve yeni kurum oluşmasını önlüyor. Bu temizlik etkisi sayesinde performansında iyileşme görülürken, yakıt tüketimi ise azalıyor.

Sonuç olarak, Aygaz Otogaz, geliştirilmiş formülü ile eşsiz otogaz deneyimi sunar. Aracınıza iyi bakar, performansına performans katar.

Aygaz Otogaz ayrıcalıkları

Yüksek Temizleyicilik: Aygaz Otogaz, geliştirilmiş formülü ile aracınızın motorunu temizler; kurum ve kir oluşmasını önler.
Eşsiz Performans: Geliştirilmiş formüllü Aygaz Otogaz , daha temiz bir motor, dolayısı ile daha iyi yanma ve daha üstün performans sunar.

Daha Düşük Yakıt Tüketimi: Yakıtın motorda daha verimli yanmasını sağlayarak yakıt tüketimini azaltır. Böylece otogazın sunduğu ekonomi daha da artar.

Düşük Bakım Masrafları: Aracınızın motorunda biriken kurumları temizleyip yeniden oluşmalarını önlediği için aracınıza iyi bakar, yakıt sistemine ait bakım masraflarını azaltır. 

Uzun Ömürlü Motor: Motoru temiz tuttuğu için aşınmalar azalır, motorun ömrü uzar.

Daha Çevreci Kullanım: Aygaz Otogaz, temiz ürün özelliğiyle benzin ve dizelden daha çevreci bir ürün olan otogazın daha da çevreci olmasını sağlar.

 

Güvenilir Marka Aygaz Otogaz

Aygaz, 2001 yılından beri Avrupa Otogaz Kalite Standardı EN 589’a uygun formülüyle tüketicilere hizmet vermektedir. Kalite Standardı EN 589, Türkiye’de de 2005 yılından geçerli olmak üzere TS EN 589 ismi ile zorunlu hale gelmiştir.

2001 yılında büyük yatırımlarla otogazın stoklama ve lojistiğini dökmegaz ve tüplügazdan ayıran Aygaz, standarda uygun, aracınıza özel, son derece temiz otogaz ürününün kalitesi düşmeden tüketicilerine sunmaktadır. ODTÜ Petrol Araştırma Laboratuarı’nda ve Aygaz laboratuvarlarında yapılan düzenli testlerle ürünün üstün kalite ve performansı sürekli kontrol altında tutulmaktadır.

 

Kışa Özel Aygaz Otogaz

Bazı otogaz kullanıcılarının kış aylarında araçlarında yaşadıklarını belirttikleri ortak sorunlar vardır. Özellikle soğuk havanın etkisiyle ilk çalıştırmada zorluklar ve rölantide aracın titremesi gibi sorunlar yaşanabilir. Aygaz, kullanıcıların bu gibi problemlerine çözüm bulabilmek için Kışa Özel Aygaz Otogaz’ı geliştirmiştir.

LPG içeriğinde bulunan propan, düşük sıcaklıklarda da rahatlıkla buharlaşabildiği için sıvı fazdan gaz fazına kolaylıkla geçebilir. Propanın bu özelliği sebebiyle, otogaz için normal sıcaklıklarda yüzde 25-30 propan oranı yeterli olurken, kış mevsimine özel olarak, Ekim – Mart tarihleri arasında, Aygaz Otogaz’ın propan oranı %50 seviyelerine yükseltilir. Böylece soğuk havalarda ilk çalıştırmada yaşanan sorunlar ve motor rölantide çalışırken ortaya çıkan titremenin önüne geçilir.

Kısacası her mevsim aracınızdan daha da üstün performans alabilecek, üstelik yakıt sarfiyatını da daha da azaltacaksınız. Nasıl mı? Geliştirilmiş formüllü Aygaz Otogaz ile…